Pasākumi

 

Sestdiena, 31. Augusts 2013

Back 2 school

Kas notiek, kad zirnekļu tīklos sāk ieķerties pa kādai dzeltenīgai lapai un ejot uz savu iemīļotāko klubu vari pa ceļam noplūkt no zara sārtu un sulīgu ābolu? - TAD notiek patiesais klubu sezonas sākums @tonuss_jelgava.. Un tāpēc šajā nedēļas nogalē TONUSS aicina pienācīgi nosvinēt šīs skaistās vasaras noslēgumu un jaunās - rudens ballīšu sezonas LIELO atklāšanu!

Ladies & gentelmens, and now!........... BACK2SCHOOL MEGA WEEKEND !!!

Šo PIEKTDIEN, 30. augustā, VIDEO-BALLĪTĒ atskatīsimies uz šīs vasaras karstākajiem mirkļiem klubā TONUSS kopā ar DJ / VJ BIG HANIBAL. Karaoke zālē - mūžīgā vasara kopā ar stila pavēlnieku - DJ Artūru Kalniņu.

Ievērības cienīgs JAUNUMS!! - kluba CHILL-OUT ZOONAA tagad dzīvo PUTNIŅŠ! - čilosim un čalosim! ;) .. - cita starpā, viņš atver savu būri tieši šajā vakarā un gaida visus ciemos ar kūkām un baloniem.. :)))

 

Savukārt, SESTDIEN, 31. augustā @TONUSS_JELGAVA pavisam trakas lietas! - uz skatuves vasaras finiša līnijtiesnesis, ēnu dresētājs !!!DJ SHADOWS!!!, GO-GO raganiņas, VĪRIEŠU STRIPTĪZS, īpaša SLAPJO T-KREKLU skatuve, konkursi, BALVAS, neprātīgas IZDARĪBAS un DEJAS līdz rīta gaismai.. ;)

Abas weekenda dienas, darbībā arī kluba SMS VIESU SARAKSTS...*

* Kā iekļūt viesu sarakstā?

Piektdien (un attiecīgi - sestdien) līdz plkst. 21.00 sūti SMS no sava telefona ar vārdu, uzvārdu uz nr. 29900999 un attiecīgajā vakarā apmeklē klubu BEZ MAKSAS!

NĀC KOPĀ AR DRAUGIEM! - ZIŅO un turpinam BALLĒTIES KOPĀ!! :))

Sākums 23:00. Ieejas maksa 2 Ls. Ar flaeri vai Chilli karti līdz 23:59 - BEZ MAKSAS

Ja esi pieteicies @tonuss_jelgava viesu sarakstā (skat. bišku augstāk) - IEEJA BEZ MAKSAS visu NAKTI!!!

STUDĒ? - nu, tad SESTDIEN nāc ar jebkāda veida mācību apliecību (..esi kreatīvs! ;)) un apmeklē klubu BEZ MAKSAS + SAŅEM WELCOMDRINK uz kluba rēķina (šis, - kompleksais piedāvājums = spēkā vakarā no sestdienas uz svētdienu, līdz plkst. 01:00)..

18+ , facecontrol

Klubs „Tonuss”, Jelgava, Uzvaras iela 12.

Seko mums arī:

TWITTER: http://twitter.com/tonuss_jelgava  
DRAUGIEM: http://www.draugiem.lv/clubtonuss/  
FACEBOOK: http://www.facebook.com/clubtonuss/