GALDIŅI & VIP ZONAS

 

Galdiņu & VIP zonu rezervācija Tavai SVINĪBU naktij / uz īpašiem pasākumiem cenas var tikt mainītas /:

Rezervāciju var veikt pa tel. 29900999 darba laikā vai rakstot uz info@tonuss.lv

Galdiņš ( līdz 6 personām )( L, R vai G ) 3-7 EUR

VIP zāle (nelielas svinības 10 - 20  personām ) no 50 EUR ( autonoma ieeja, audio aprīkojums )

Lounge bārs omulīgas no kluba nodalītas telpas dažādiem slēgtajiem vakariem no 20  - 70 viesiem

privātās ballītes
kāzas , svinības
korporatīvie pasākumi
Iespējama visas telpas rezervācija, ietilpība līdz 50 viesiem , pilnīgi autonoma telpa - ir atsevišķa ieeja, stāvlaukums, WC, AUDIO, BALKONS SMĒĶĒTĀJIEM , BĀRS   pēc    vajadzības iespējamas uzkodas , tematisks muzikālais noformējums, ūdenspīpes, biljards     no 70 EUR par vakaru
Iespējams izīrēt visu klubu korporatīviem pasākumiem ( līdz 1000 viesiem )  uz 6-16 stundām , kopā ar visu aprīkojumu , aparatūru un darbiniekiem pēc nepieciešamības. cenas sākot no 200 eur. Papildus varam piedāvāt palīdzību pasākuma plānošanā un mākslinieku piemeklēšanā.
 
 
 

Tonuss” - Jelgavas izklaides dzīves epicentrs, viena no iecienītākajām studentu atpūtas vietām un, neapšaubāmi, mūsdienīgākais  klubs pilsētā. Aktīvi sadarbojoties ar labākajiem Latvijas un ārvalstu DJ, šovu producentiem un aktuālākajām mūzikas grupām, „Tonuss” jau 25 gadus priecē kluba apmeklētājus ar vērienīgām ballītēm, koncertiem, tematiskajiem, brīvdabas un daudziem citiem pasākumiem.

Apmeklētāju labsajūtai, klubā darbojas līdz pat 5 bāriem. Kluba telpas un to aprīkojums pastāvīgi tiek uzlabots, lai vairotu mūsu apmeklētāju ērtības un dažādotu izklaides iespējas. Klubā pieejams plašs atspirdzinājumu klāsts, tikai labākā mūzika, bezmaksas WiFi internets un lielākās iespējas atrast jaunus draugus un domubiedrus.

Esam ļoti pateicīgi kluba apmeklētājiem par atsaucību un allaž lielisko atmosfēru, ko Jūs radat kluba pasākumos! – tas sniedz mums iedvesmu un neizsīkstošu stimulu veidot ar vien vērienīgākas ballītes un darīt visu iespējamo, lai ar pārliecību varam apgalvot, ka „Tonuss” ir un paliek klubs, kas piedāvā visplašākās un kvalitatīvākās izklaides iespējas Jelgavā un visā Latvijā.

Kluba durvis apmeklētājiem atvērtas katru T, P & S no plkst. 21:00.

Ieeja no 18 gadu vecuma, Klubā darbojas ''Facecontrol''

Gaidīsim Jūs ciemos,

un - patīkamu atpūtu!

 

Seko mums arī:

http://twitter.com/tonuss_jelgava/

http://www.draugiem.lv/clubtonuss/

http://www.facebook.com/clubtonuss/

 

kontakti:

Jelgava, Uzvaras iela 12

Telefons: 29900999

Mail: info@tonuss.lv

*līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments.