Pasākumi

 

Sestdiena, 06. Aprīlis 2013

PHAT BEATS

Tautā saka, ka: „Trīs lietas, labas lietas!” Šajā gadījumā piepildās abi... šis ir gan trešais PHAT BEATS pasākums klubā TONUSS, gan labs pasākums. Trešais skaita ziņā un labs sava satura ziņā.

Lūdzam pievērst uzmanību uz to, ka netiek lietots skaļš piedēklis vispārākajā pakāpē, jo tam kas ir labs, tāds nemaz nav vajadzīgs... Dāmas un kungi, turpinot pasākumu sēriju DO YOU REMEMBER T2? - PHAT BEATS jūsu uzmanībai SESTDIEN, 06. APRĪLĪ

Par muzikālo labsajūtu šovakar rūpēsies DJ-i Musical Globe un D’Experiment... Atmosfēra tiks ieturēta HOUSE mūzikas stilā, piedāvājot šī muzikālā žanra plašo bagātību. Sākot no dziļākiem ritmiem, beidzot ar jautriem filtrētiem disco ritmiem un protams arī kādai klasiskai platei, visas nakts garumā.

Nākot uz klubu komplektā jāiekļauj:

1) ērti apavi (noderēs dejām visas nakts garumā);

2) labs garastāvoklis (palīdzēs labi justies un smaidīt)

3) kupls draugu pulks (padarīs pasākumu vēl jautrāku)

Kluba lielajā zālē par pozitīvu feelingu gādās DJ aiQ un MC Alex-HO. Vakara gaitā, protams, arī uzkurinoši Go-Go priekšnesumi. Chill zonā, savukārt, saimniekos cilvēks BALLĪTE - Artūrs Kalniņš.

Vairs nekādu skaļu vārdu vai kliedzošu virsrakstu, - nekādu “bling-u”, modernu “brand-u” u.t.t……..nebūs nekas no jau ierastajām muļķībām……..TIKAI……….smaidīgi cilvēki (ieskaitot Tevi) un patiesa HOUSE ballīte visas nakts garumā.

18+, FACECONTROL

Sākums 23:00.

Klubs „Tonuss”, Jelgava, Uzvaras iela 12.

Seko:

TWITTER: http://twitter.com/tonuss_jelgava
DRAUGIEM: http://www.draugiem.lv/clubtonuss/
FACEBOOK: http://www.facebook.com/clubtonuss/