Pasākumi

 

Piektdiena, 12. Aprīlis 2013

BOOTY CALL / EPISODE #1

PIEKTDIEN, 12. APRĪLĪuz savām dzimšanas dienas svinībām klubā TONUSS aicina viens no starptautiski atzītākajiem Latvijas DJ & elektroniskās mūzikas producentiem UPPFADE.

Taujāts par to, kā tad atzīmēsim šo notikumu un kas notiks klubā, UPPFADE atbild sev raksturīgajā - trāpīgajā, minimālistiskajā stiliņā:

„..būs pamatīgs burziņš ar enerģiskāko un mūsdienīgāko deju mūziku.. - Aicinu visus ciemos uz jubileju..!”. ;) – tā JĀNIS JĒKABSONS,- laba ziņa, vai ne?

Jāpiebilst, ka UPPFADE, vairāk kā pirms 10 gadiem, savas profesionālās DJ gaitas sācis tieši Jelgavas klubā TONUSS – tāpēc arī šī ekskluzīvā dzimšanas dienas ballīte tieši @tonuss_jelgava.

UPPFADE sveicēju vidū uz skatuves redzēsim arī tādus Eiropas līmeņa elektronoskās deju mūzikas grandus kā DJ ELECTRICANO un DJ JOHNY ADROIT. Abi jau neatminamus gadus Latvijas DJ reitingā ir sastopami pirmajā desmitniekā, kā arī ir starptautiski atzīti deju mūzikas producenti, kuru vārdi regulāri sastopami pasaulē ievērojamākajā elektroniskās deju mūzikas portāla - BEATPORT.COM (un ne tikai..) pārdotāko skaņdarbu sarakstu augšgalā.

Jāpiebilst, ka arī UPPFADE, šajā jomā neatpaliek no ELECTRICANO – abi ir pabijuši gan starptautiskā DJ konkursa MODIVA CORONA Baltijas čempionu godā, gan jau minētā BEATPORT.COM tech house / nu disco sadaļu TOP 10 mākslinieki.

Tāds, lūk, briest !!!PASĀKUMIŅŠ!!! :))

Arī kluba lielajā zālē vēsi nebūs.. ;) – tur ar savu videodeju šovu svilinās kluba apmeklētāju iecienītais DJ AI-VA.

SVINĪBAS SĀKAM plkst. 23:00.

18+, FACECONTROL, ieja 2 Ls, dāmām līdz 1:00 BEZMAKSAS

Klubs „Tonuss”, Jelgava, Uzvaras iela 12.

Seko notikumiem arī:

TWITTER: http://twitter.com/tonuss_jelgava
DRAUGIEM: http://www.draugiem.lv/clubtonuss/
FACEBOOK: http://www.facebook.com/clubtonuss/