Pasākumi

 

Sestdiena, 23. Marts 2013

HANGOWER

SESTDIEN, 23. martā! - HANGOVER - JELGAVĀ, klubā TONUSS! - viena no skaļākajām dj tūres ballītēm šoziem! HANGOVER - TĀ nav vienkārši ballīte, bet gan īpašs atpūtas piedzīvojums visas nakts garumā. Jūs sagaida spēcīga dīdžeju komanda, kura ir apvienojusies ar mērķi demonstrāt īstu mājas ballītes atmosfēru!

DJ EMIL DEO  (JUST, Blackout) parūpēsies par karstām un trakām dejām pie šī brīža jaunākās un aktuālākās deju mūzikas, līmējot kopā dažāda stila žanrus un uzburot fantastisku gaisotni. Savukārt,tūres organizators DJ NILL KETNER (SMOG/ROAD TRIP/BEAUTIFUL MADNESS) būs lietas kursā kā Jūsu kājām un gurniem kustēties straujāk mūzikas ritmā līdz pat rīta gaismai.

Ekskluzīva pasākuma sastāvdaļa  – LIVE TATOO'ing on STAGE!! Neuztraucaties, tetovēšana tiks uzticēta vienam no Latvijas labākajiem tetovētājiem. Pirmie apmeklētēji varēs izlozes kārtībā piedalīties un tikt pie viena tetovējuma par brīvu!

Viena no trakākajām pasākuma sastāvdaļām būs šovs „SHOTS,SHOTS DRAGRACE”,kur apmeklētājiem būs iespēja piedalīties šotu dzeršanas sacensībās. Protams, neizpaliks arī bez SLAPJO T-KREKLU KONKURS un vērtīgas balvas dalībniecēm. Un kā gan bez Champagne Showers? – tā ir pārbaudīta vērtība, lai raisītu skaļākas un trakākas emocijas pasākuma laikā.

CHILL OUT zonā - Artūrs Kalniņš!

Vienvārdsakot, JŪS sagaida HANGOVER - „TRAKĀKĀ BALLĪTE pilsētā”!!

VISS IR VIENKĀRŠI, - JĀBŪT!

Darbībā SMS VIESU SARAKSTS! -> VNK IZMANTO IESPĒJU & APMEKLĒ PASĀKUMU BEZ MAKSAS...!!! *

* Kā iekļūt viesu sarakstā?

SESTDIEN līdz plkst. 21.00 sūti SMS no sava telefona ar vārdu, uzvārdu uz nr. 29900999 un apmeklē klubu BEZ MAKSAS (NĀC KOPĀ AR DRAUGIEM! - RAXTI SARAKSTĀ SAVĒJOS, ZIŅO un ballēsimies KOPĀ!! :))

18+, FACECONTROL

Ieejas maksa 2 Ls. Ar flaeri vai Chilli karti līdz plkst.: 23:59, - BEZ MAKSAS...!!!

Sākam plkst. 23:00.

Klubs „Tonuss”, Jelgava, Uzvaras iela 12.

Seko mums:

TWITTER: http://twitter.com/tonuss_jelgava

DRAUGIEM: http://www.draugiem.lv/clubtonuss/

FACEBOOK: http://www.facebook.com/clubtonuss/