Pasākumi

 

Piektdiena, 26. Octobris 2012

Halloween ar Kašeru & Jogitu

PIEKTDIEN, 26. OKTOBRĪ, klubā TONUSS šīs nedēļas pārsteigumiem bagātākā ballīte, kurā paredzama apkaimē ievērojamākā ārpasaulīgu tēlu koncentrācija! 

Kā liecina ne viena vien aculiecinieka teiktais, vakariem kļūstot tumšākiem un garākiem, TONUSS telpās arvien biežāk esot manīti daži spocīgi radījumi. Pāris spiritisku seansu laikā, mums ir izdevies sazināties ar šiem ērmiem un noskaidrot, ka 2 no viņiem sauc KAŠERS un JOGITA, kā arī, ka šajā vakarā viņi ir gatavi kļūt redzami, lai pateicībā par sniegto uzturēšanās atļauju klubā, iepriecinātu šī weekenda ballīšu apmeklētājus ar spocīgiem priekšnesumiem un atrakcijām.

Par baisi labu noskaņojumu un ellīgi aizraujošām dejām rūpēsies arī DJ ANDY BASSLAND, un netipiski, - T2 zonā, DJ JAPĀNIS.

Baisākās kluba dekorācijas pēckara Latvijā, visīstāko ŠAUSMU TĒLU ŠOVS sadarbībā ar SHOW studio MIRACLE un SEXY-ZOMBIE Go-Go, etc... ;)

Citiem vārdiem sakot, būs BAIGI!

Jūsu rīcībā arī SMS VIESU SARAKSTS! -> VNK IZMANTO IESPĒJU & APMEKLĒ PASĀKUMU BEZ MAKSAS...!!! * 

* Kā iekļūt viesu sarakstā?

PIEKTDIEN līdz plkst. 21.00 sūti SMS no sava telefona ar vārdu, uzvārdu uz nr. 29900999 un apmeklē klubu BEZ MAKSAS (NĀC KOPĀ AR DRAUGIEM! - RAXTI SARAKSTĀ SAVĒJOS, ZIŅO un ballēsimies KOPĀ!! :))

Dresscode: JO BAISĀK, JO LABĀK! ;) – tērpies šausmu kostīmā un apmeklē klubu BEZ MAKSAS...

18+

Ieejas maksa 2 Ls. Ar flaeri vai Chilli karti līdz 23:59 - BEZ MAKSAS

Sākums 23:00.

Klubs „Tonuss”, Jelgava, Uzvaras iela 12.

Seko mums:

TWITTER: http://twitter.com/tonuss_jelgava

DRAUGIEM: http://www.draugiem.lv/clubtonuss/

FACEBOOK: http://www.facebook.com/clubtonuss/