Pasākumi

 

Sestdiena, 08. Septembris 2012

Golden Party

SESTDIEN, 8. SEPTEMBRĪ - īpaša ballīte, īpašiem cilvēkiem – t.i., JUMS un MUMS! :)

Uz TONUSS skatuves POP-dīva Katy Tindemark.

Čau, Katy! – dažos vārdos par sevi un Tavu projektu! – atbild: „Dziesmas uz skatuves gribu pasniegt jutekliskākā veidā un radīt šovprogrammu, kas balansētu uz robežas starp apzīmējumiem seksīgs / skandalozs. Savas dziesmas mēģinu padarīt jutekliskas. Nav taču jākaunas paust seksapīlu un jutekliskumu mūzikā.. – vai ne? (smaida). Sadarbojos ar itāļu producentu kompāniju „JB Production” un nule tapusi arī gluži jauna šovprogramma kopā ar deju studiju ''Soul Of Dance''”.

Kā apgalvo dziedātāja, tas būs kaut kas pavisam jauns uz Latvijas skatuvēm. Programma sastvēs no pašas mākslinieces kompozīcijām, kas papildināta ar pasaules hītu koverversijām, mūsdienīgā skanējumā. Katy arī stāsta, ka horeogrāfijas un šova sagatavošana katrai dziesmai tiekot gatavota tik skrupulozi, ka dažkārt, šis darbs aizņem pat vairākus mēnešus vienai kompozīcijai.. Ievērtēsim! :)

TĀTAD: Krāsaini tērpi, šovi, pozitīva gaisotne un, kā vienmēr, trakki-karstas dejas arī ar DJ VIP un šī gada Coyote Fly DJ konkursa absolūto uzvarētāju DJ PM2theAM kluba RNB zonā.

JŪSU RĪCĪBĀ ARĪ SMS VIESU SARAKSTS – IZMANTO IESPĒJU & APMEKLĒ šo PASĀKUMU BEZ MAKSAS...!!! *

* Kā iekļūt viesu sarakstā?

SESTDIEN līdz plkst. 21.00 sūti SMS no sava telefona ar vārdu, uzvārdu uz nr. 29900999 un apmeklē klubu BEZ MAKSAS (NĀC KOPĀ AR DRAUGIEM! - RAXTI SARAKSTĀ SAVĒJOS, ZIŅO un BALLĒJAMIES KOPĀ!! :))

Sākums 23:00. Ieeja 2 Ls. Ar flaeri vai Chilli karti līdz 23:59 - BEZ MAKSAS

Ieeja no 18 g.v. / DRESSCODE - ZELTS, ZELTS un vēlreiz ZELTS.. ;)

Sākums 23:00.

Klubs „Tonuss”, Jelgava, Uzvaras iela 12.

Seko mums arī:

TWITTER: http://bit.ly/vzhOab

DRAUGIEM.LV: http://bit.ly/t1MVfx

FACEBOOK.COM: http://bit.ly/s9gYcq

P.S.

SVARĪGI!!! Kā iegūt TONUSS VIP karti, kas sniedz iespēju apmeklēt kluba pasākumus BEZ MAKSAS!??

Vienkārši! – ievieto ABUS ŠĪS nedēļas nogales un turpmāko TONUSS pasākumu posterus (http://failiem.lv/u/gkowdwu ) SAVĀ draugiem.lv GALERIJĀ, pārsūti LINKU uz http://www.draugiem.lv/clubtonuss  vai  e-pasta adresi: bth@apollo.lv un Tu jau esi to „TONUSISTU” sarakstā, kuriem par ieeju uz kluba pasākumiem turpmāk* vairs nebūs jāmaksā.. Posteri jāievieto sava profila galerijā ne vēlāk kā līdz š.g. 7. septembra 15:00.

Linki tiks pārbaudīti š.g. 8. septembrī, plkst. 18:00 – un ja attiecīgā profila galerijās radīsim šīs nedēļas nogales TONUSS pasākumu posterus, un sestdien, 8. augustā atnāksi uz klubiņu, - pie ieejas PERSONĪGI izsniegsim Tev kluba VIP karti..

Tātad, kas jādara?

a)      ne vēlāk kā 7. Septembrī, 15:00 jāievieto šīs nedēļas nogales TONUSS pasākumu posteri savā draugiem.lv galerijā;

b)      jāapārsūta links uz Jūsu galeriju -> http://www.draugiem.lv/clubtonuss/  vai  via e-mail: bth@apollo.lv;

c)       jānāk uz klubu TONUSS šajā nedēļas nogalē un sestdien, pie ieejas jātaujā par VIP sarakstu.. – ja īstenojas (a) un (b) minētie nosacījumi – TONUSS VIP karte ir Tava!

Ielāgo un pastāsti draugiem! – līdz turpmākajiem ziņojumiem, šī, škiet, ir un paliek vienīgā iespēja tikt pie TONUSS VIP kartēm..

Esi VIP! ;) – faili šeit: http://failiem.lv/u/gkowdwu