Pasākumi

 

Sestdiena, 11. Augusts 2012

SPALVAS PA GAISU

SESTDIEN, 11. augustā, SPALVAS PA GAISU ies gan tiešā, gan pārnestā nozīmē, - netici? - atnāc un pārliecinies! :) Uz TONUSS skatuvēm šajā vakarā plosīsies divi Latvijas TOP 10 dīdžeji - NILL KETNER un EMIL DEO.

NILL KETNER Izpilda club dance, baltimore club, commercial house un electro stila mūziku. Dīdžejs (SMOG,LATVIJAS DJTOP aptaujas 3.vietas ieguvējs ) būs lietas kursā kā Jūsu kājām un gurniem kustēties vēl  straujāk mūzikas ritmā līdz pat rīta gaismai.

Savukārt, EMIL DEO ir viens no, iespējams, redzamākais  panākumus guvušais mūzikas skolas ”Ritma Institūts” absolvents. Lavierējot starp Hip – Hop – RnB -Mash-up -Reggaeton un Baltimore Club žanriem Emil Deo 2009 – 2010. gadu sezonās kļuva par teju visvairāk spēlējošo jauno dīdžeju Latvijas apritē, kura uzstāšanās aptvēra lielāko daļu klubus un lielāka mēroga pasākumus un festivālus.

Tātad: DARI KO GRIBI, BŪS JAUTRI! :))

Darbosies arī SMS VIESU SARAKSTS...*

* Kā iekļūt viesu sarakstā?

Sestdien līdz plkst. 21.00 sūti SMS no sava telefona ar vārdu, uzvārdu uz nr. 29900999 un apmeklē klubu BEZ MAKSAS (NĀC KOPĀ AR DRAUGIEM! - RAXTI SARAKSTĀ SAVĒJOS, ZIŅO un BALLĒJAMIES KOPĀ!! :))

Sākums 23:00. Ieeja 2 Ls. Ar flaeri vai Chilli karti līdz 23:59 - BEZ MAKSAS

Ieeja no 18 g.v.

Sākums 23:00.

Klubs „Tonuss”, Jelgava, Uzvaras iela 12.

Seko mums arī:

TWITTER: http://bit.ly/vzhOab

 DRAUGIEM.LV: http://bit.ly/t1MVfx

 FACEBOOK.COM: http://bit.ly/s9gYcq