Pasākumi

 

Piektdiena, 20. Jūlijs 2012

Beach party [bīč pārtijs]

Pašā vasaras viducī, PIEKTDIEN, 20. JŪLIJĀ @tonuss_jelgava MEGA BEACH PARTY!!! :))) Vakara programma solās būt pārsātināta ar vasarīgām lustēm, šoviem,  jautrībām, konkursiem un, protams, KARSTĀM DEJĀM.. :)

Vakara īpašie viesi DJ D.L. & POP dīva Mæd Lii - fantastiskas balss īpašniece, kurai nule īstais laiks iekarot arvien nozīmīgākas skatuves kā še pat - Latvijā, tā ārpus tās robežām. Līdz šim viņa pamanīta gan epohālā šova "Dziesma Manai Paaudzei" laureātu vidū, gan kā vokāliste piedalījusies Latvijas TOP producenta DJ Roberta Lejasmeijera setos.

Vakara gaitā pie pults būs arī DJ apvienība SPIKE BOYS ar savu B2B setu .Tāpat dalību ņems arī DJ Beater, bet RnB zonā - Liepājas vadošo DJ priekšnesumi visas nakts garumā.

Pasākums būs īpašs ne tikai ar neierasto DJ rotāciju kluba deju zālēs, bet arī ar MC SURPRISE nepastarpināto klātbūtni klubā, kā arī apvienības QUEEN OF DANCE meiteņu deju šoviem, profesionālu vīriešu striptīzu par prieku mūsu daiļā dzimuma apmeklētājām, īpašu FOTOSTENDU, neskaitāmiem konkursiem, PELDKOSTĪMU IZSOLI un citām 100% pikantām štellītēm ;))

Citiem vārdiem sakot, NELAID GARĀM, jo piektdien, 20. JŪLIJĀ visas patieso ballētāju takas ved uz TONUSS!

Sākums 23:00. Ieeja 2 Ls. Ar flaeri vai Chilli karti līdz 23:59 - BEZ MAKSASIeeja no 18 g.v.

Klubs „Tonuss”, Jelgava, Uzvaras iela 12.

Seko mums arī:

TWITTER: http://bit.ly/vzhOab

DRAUGIEM.LV: http://bit.ly/t1MVfx

FACEBOOK.COM: http://bit.ly/s9gYcq