Pasākumi

 

Piektdiena, 15. Jūnijs 2012

UV PARTY (SHOWROOM ATKLĀŠANA)

PIEKTDIEN, 15. jūnijā TONUSS pārvērtīsies fascinējošā, luminiscējošu krāsu valstībā, kurā mūs sagaida patīkami pārsteidzošas atrakcijas un šīs nedēļas trakākā ballīte pilsētā. Papildus minētajam, startējam nebijušu projektu Latvijas klubu dzīvē – UV SHOWROOM. Tā ir telpa klubā, kurā ik katrs varēs pārtapt īstā BALLĪŠU DZĪVNIEKĀ! ;) – kādā? – brīva vaļa fantāzijai..

Vakara gaitā arī UV interaktīvās GO-GO, īpašas dekorācijas, UV fotosiena un WELCOMEDRINK katram kluba apmeklētājam, ja pērkot ieejas biļeti, ierodies no plkst.: 23:00 – 1:00.

Par neatkārtojami SPILGTU atmosfēru klubā rūpēsies Vecrīgas ballīšu guru DJ/MC KRESS (mainfloor) un slavenās grupas A-Europa dalībnieks – DJ L @RNB Lounge.

Tavā rīcībā būs arī SMS VIESU SARAKSTS...*

* Kā iekļūt viesu sarakstā?

Piektdien līdz plkst. 21.00 sūti SMS no sava telefona ar vārdu, uzvārdu uz nr. 29900999 un apmeklē klubu BEZ MAKSAS (NĀC KOPĀ AR DRAUGIEM! - RAXTI SARAKSTĀ SAVĒJOS, ZIŅO un BALLĒJAMIES KOPĀ!! :)).

Kā ierasts, visu vasaru @tonuss - Karaoke bārs RU režīmā... – citiem vārdiem sakot, JĀNĀK, - garlaicīgi nebūs! ;)

Pasākums top sadarbībā ar deju studiju "NIGHT & DAY", kuras apburošo dalībnieču izpildījumā varēsim baudīt arī īpašI SPILGTUS, tieši šim vakaram gatavotus šovus.

Sākums 23:00. Ieeja 2 Ls. Ar flaeri vai Chilli karti līdz 23:59 - BEZ MAKSAS

Ieeja no 18 g.v.

Klubs „Tonuss”, Jelgava, Uzvaras iela 12.

Seko mums arī:

TWITTER: http://bit.ly/vzhOab

DRAUGIEM.LV: http://bit.ly/t1MVfx

FACEBOOK.COM: http://bit.ly/s9gYcq