Pasākumi

 

Piektdiena, 16. Decembris 2011

BAD MAN RAVE tour 2011

Tev ir apnikušas komerciālās ballītes? Jo patīk elektro, dubsteps un reivs?

SUGERFREE un Holy Baboon Agency piedāvā “Bad man Rave Tour 2011” iečeko www.badmanrave.lv un reivojam kopā 16. decembrī Jelgavas klubā “TONUSS” 

Mēs jums piedāvājam programmu, kas pārvērtīs jebkuru ballīti par vienu lielu RAVE sprādzienu. Pasākuma laikā pie mikrafona darbosies MC SUPAPHLY un MC EAT MY SHORTS, tiks izsludināti dažādi konkursi, kuros varēsiet vinnēt balvas un dzērienus no MONSTER ENERGY, internetveikala MAISIPAGAISU.LV un BAD MAN RAVE atribūtiku!

Darbosies profesionāla foto siena, pie kuras varēsiet par brīvu iemūžināt savu mirkli! Atskati no pasākuma foto galerijās klubā lapā un www.badmanrave.lv

Papildus gaismas šovs, jautrais talismans baboons, dekorācijas un citi pārsteigumi sagaida jūs katrā pasākumā!

Mūsu tūri vada tikai augstākās klases dīdžeji (šovmeni) vai pareizāk sakot mākslinieki, kuri māk sevi un savu spēlēto mūziku pasniegt:

SAA-T http://www.draugiem.lv/saat
Lielbritānijā dzīvojošais latvietis, lauzto elektronisko ritmu dīdžejs SAA-T, katru gadu speciāli par godu šim pasākumam atgriežas Latvijā! SAA-T ir vairākkārt titulēts un apbalvots dīdžejs “MIXMAG FUTURE HEREO”, “KING OF THE DECKS 2011”, “KANE FM 103.7 DJ 2011″ un tas nebūt nav viss, SAA-T vārds izskan un ceļo apkārt arī Lielbritānijā! Šovasar vien Saa-T ir spēlējis trīs lielajos anglijas festivālos, kā arī iesildījis tādus gigantus kā PENDULUM!

BAR DUCK http://www.draugiem.lv/barduck
Jaunie producentu talanti BAR DUCK no Liepājas ar savu moderno skanējumu ir šokējuši pat profesionāļus no ASV uzvarot konkursā kurā iegūst iespēju izlaist savu EP. Noteikti noklausies viņu trekus, un mēs tieši iesakām noklausīties viņu skanējumu visiem zināmajai klasikai “Ziemeļmeita (Bar Duck Remix)”

E:91 http://draugiem.lv/e91
DJ E:91 Latvijas hipster dīdžejs nr.1, reiva vārda nesējs, darbojoties kopā ar Gacho ir pierādījis sevi kā producents un tautā iemīļots dīdžejs. Noklausies “Gacho – Par Virsdrēbēm” ko ir veidojis tieši E:91

DMITRIY BAMBOVIY http://www.draugiem.lv/dmitriybamboviy
Iesakām noklausītes Dmitrija treku “Up Up Down” kurš ir relizēts uz Čikāgas leibla “SICK Recordings”. Dmitriy ir iesildījis tādus pasaulslavenus mākslniekus kā ATB (Andre Tanneberger) un Paul Van Dyk.

Šo pasākumu iesilda DJ VOL-T kurš arī pēdējā laikā nes rave vārdu Latvijā!

HATE IT OR LOVE IT WE’RE GONA RAVE IT

Seko līdz @badmanravetour twitter profilam, kur varēsi vinnēt balvas no sponsoriem! Kasti ar Monster Energy dzērieniem, dāvanukartes no maisipagaisu.lv vai Bad Man Rave atribūtiku!

TU vari laimēt, sev un saviem draugiem ekskluzīvu VIP ballīti, vairāk informācijas par to šeit: www.badmanrave.lv/vip

T1 Zālē TONUSS Piedāvā dīdžejs un producents no Francijas OLIVIER LEUST! Iesilda DJ GIRL STELLA!

Ieejas dāmām 2Ls, kungiem 3ls (ar flaeri līdz 24:00 bezmaksas)

Pasākumu atbalsta: MONSTER ENERGY, MAISIPAGAISU.LV un CAPITAL FM

informē: 1188.lv , rideit.lv , draugiem.lv , badmanrave.lv , isic.lv

Vairāk informācijas par „Bad man Rave” tūres konceptu meklējiet @ http://www.badmanrave.lv

Klubs atvērts no plkst. 23:00. Dāmām ieeja klubā Ls 2, kungiem Ls 3, ar flaeri līdz plkst. 24:00 – BEZ MAKSAS.

Ieeja no 18 g.v.

Klubs „Tonuss”, Jelgava, Uzvaras iela 12.

Seko mums:

TWITTER: http://bit.ly/vzhOab

DRAUGIEM.LV: http://bit.ly/t1MVfx

FACEBOOK.COM: http://bit.ly/s9gYcq