Pasākumi

 

Sestdiena, 24. Septembris 2011

Fundamental & Toms Grēviņš

Kā stāsta viens no „FunDaMental” dibinātājiem, DJ un producents, kā arī leģendārā deju mūzikas dueta BTH līderis Ralfs Mākulis (aka DJ BTH): „Apvienības pamatvērtības ir: kvalitāte, atvērtība un, protams, mūsu ballīšu apmeklētāju prieks par labi pavadīto laiku „FunDaMental” pasākumos. Vakara gaitā apmeklētājiem piedāvāsim baudīt kvalitatīvu, atraktīvu un rūpīgi atlasītu, plaša spektra klubu mūzikas klāstu. Visiem „FunDaMental” dīdžejiem ir ievērojama pieredze un panākumi izklaides industrijas jomā, - tā teikt: „Neesam pirmo reizi ar pīpi uz jumta”, stāsta R.Mākulis.

DJ John.E (Jānis Miezītis), jautāts par to, ko šīs FunDaMental SESSIONS ietvaros varam gaidīt viņa uzstāšanās laikā, atbild: „Piedāvāšu izcilākos tech house un techno mūzikas paraugus. Nudien iesaku apmeklēt šos pasākumus, jo arī līdzšinējās ballītes, kurās esmu uzstājies FunDaMental sastāvā, allaž ir izcēlušās ar vienkārši lielisku atmosfēru. Iegriezīsim kārtīgu ballīti.”.

Vakara īpašais un galvenais viesis - Radio 101 ētera personība un viens no pēdējo gadu pieprasītākajiem DJ  Latvijas klubos – !!!Toms Grēviņš!!!. Paralēli mūzikas žurnālista un radio DJ darbam, Toms ir izkopis rokrakstu kā viens no nedaudzajiem Latvijas mash-up producentiem un dīdžejiem. Viņa darbi tiek parakstīti ar pseidonīmu “Pop Beats Poetry” un ir guvuši ne tikai Latvijas klubu apmeklētāju neviltotu uzmanību, bet arī starptautiskus panākumus. Grēviņa uzstāšanās allaž ir bijus saistāma ar trakām (šī vārda vispozitīvākajā nozīmē) dejām, kā arī ar noslēpumainiem, bet spilgtiem un patīkamiem pārsteigumiem. Nu, ko!? - raudzīsim, kā gan Toms šoreiz pārsteigs kluba „Tonuss” apmeklētājus… ;)

Klubs atvērts no plkst. 23:00. Gan piektdien, gan sestdien dāmām ieeja klubā Ls 2, kungiem Ls 3. Ar ielūgumiem (flaeriem) līdz plkst. 24:00 – BEZ MAKSAS.