Pasākumi

 

Piektdiena, 11. Janvāris 2019

UV NEON BALLĪTE

UV NEON BALLĪTE klubā Tonuss

"Glow in the dark" – Iespaidīgākā UV-NEONA ballīte Latvijā

    Sagaidīsim ballīti jaunās krāsās, "NEONA krāsās", un uzmirdzēsim ar jauniem 2019.gada mērķiem un sapņiem. Klubs "TONUSS" līdz ar jaunā gada iestāšanos Jums piedāvā nebijušu pasākumu "Glow in the 2019", kas ietērps klubu pilnīgi citā krāsu gaisotnē nekā ierasts, kur baltās un koši krāsainās krāsu gammas izcels Tavu personību un dreskodu. Tāpēc neizmirsti sagatavoties vakaram, jo košākajiem tērpiem balvas no bāra.

    Jā, balts, šoreiz ir dominējošā krāsa, kas NEONA gaismā izcels Tevi it īpaši. Fotostends un NEONA radošā darbnīca ļaus izpausties krāsu idejās arī uz vietas, tāpēc nebēdā, draugi palīdzēs uzkrāsot arī Tevi.

     Pie pults zināmais ballīšu dīdžejs, ogrēnietis, NILL KETNER un DJ REZarin. Abi dīdžeji ir arī producenti, kuri raksta savas dziesmas, kuras noteikti dzirdēsi vakara gaitā.    Producenta un dīdžeja REZarin dziesmām dejojuši līdzi fani no visas pasaules, tādos  festivālos kā Tomorrowland un Weekend Baltic, dīdžeja Robin Shulz izpildījumā.

    Atnāc un pārliecinies pats, ballīte solās būt ļoti karsta un krāsaina!

Nenokavē LAIMĪGO STUNDU bārā (23-24)  - mirklis kad viss dubultojas , jeb visam 1+1 ( svarīgi: pirms veic pasūtījumu saki bārmenim: LAIMĪGĀ STUNDA )

sākam 23:00 ; 18+ , Dāmām & studentiem ieeja bezmaksas visu nakti,  Kungiem 2 eur