Pasākumi

 

Piektdiena, 11. Janvāris 2019

Skolēnu NEON ballīte

Skolēnu NEON ballīte klubā Tonuss

VIENĪGĀ ziemas ballīte & VIENĪGĀ īstā UV-NEON ballīte !

"Glow in the dark" – Iespaidīgākā UV-NEONA ballīte Latvijā

    Sagaidīsim ballīti jaunās krāsās, "NEONA krāsās", un uzmirdzēsim ar jauniem 2019.gada mērķiem un sapņiem. Klubs "TONUSS" līdz ar jaunā gada iestāšanos Jums piedāvā nebijušu pasākumu "Glow in the 2019", kas ietērps klubu pilnīgi citā krāsu gaisotnē nekā ierasts, kur baltās un koši krāsainās krāsu gammas izcels Tavu personību un dreskodu. Tāpēc neizmirsti sagatavoties vakaram, jo košākajiem tērpiem balvas no bāra.

    Jā, balts, šoreiz ir dominējošā krāsa, kas NEONA gaismā izcels Tevi it īpaši. Fotostends un NEONA radošā darbnīca ļaus izpausties krāsu idejās arī uz vietas, tāpēc nebēdā, draugi palīdzēs uzkrāsot arī Tevi.

     Pie pults zināmais ballīšu dīdžejs, ogrēnietis, NILL KETNER un DJ REZarin. Abi dīdžeji ir arī producenti, kuri raksta savas dziesmas, kuras noteikti dzirdēsi vakara gaitā.    Producenta un dīdžeja REZarin dziesmām dejojuši līdzi fani no visas pasaules, tādos  festivālos kā Tomorrowland un Weekend Baltic, dīdžeja Robin Shulz izpildījumā.

Papildus šovs no BACKSTAGE art studio !

    Atnāc un pārliecinies pats, ballīte solās būt ļoti karsta un krāsaina!

Starts 17:00 finišs 20:00, pasākums skolēniem no 10 gadu vecuma, šoreiz nav maksimālā vecuma ierobežojuma, pasākumā darbojas ieejas kontrole !

Ieeja 2,- eur, Bāreņiem ieeja bezmaksas

PS pačuksti draugiem - kopā jautrāk )