Pasākumi

 

Piektdiena, 17. Novembris 2017

Road trip : trakākā ballīte Latvijā

Trakākā rudens ballīte piektdien 17/11, plkst. 23:00, JELGAVĀ, klubā "TONUSS"

Jau pavisam drīz, viszīmīgākajā šī gada datumā sāksies pavisam jauna, traka un vēl nepieredzēta pasākumu tūres sērija „Road Trip: Party Edition”, kuras ietvaros paredzēts apmeklēt  lielākās pilsētas un labākās izklaides vietas Latvijā!
Road Trip ballīte nav vienkārši ballīte, bet gan īpašs atpūtas piedzīvojums, kuru piedāvājam baudīt kopā ar mums visas nakts garumā.
Jūs sagaida spēcīga dīdžeju komanda, kura ir apvienojusies ar mērķi parādīt Jums kāda ir īsta mājas ballītes atmosfēra, amerikāņu studentu filmu noskaņās!
Ballītes spridzinātāji DJ NILL Ketner un DJ/MC CMZ parūpēsies par karstām un trakām dejām pie... šī brīža jaunākās un aktuālākās deju mūzikas, līmējot kopā dažāda stila žanrus un uzburot fantastisku ballītes gaisotni.

Ballītes laikā Jums, daiļā dzimuma pārstāves, būs iespēja izmēģināt savas iemaņas uz brīvās go-go dejotāju skatuves. Pūtīsim arī uzbudinošos dūmus, kas liks Jums sajust, ka esat pareizajā laikā, pareizajā vietā, pareizajā ballītē! Protams, neiztikt arī bez slapjo t-kreklu konkursa meitenēm, kas mūsu organizētajos pasākumos ir izpelnījies ļoti lielu publikas atsaucību. Jūs sagaida arī Champagne Showers – tā ir pārbaudīta vērtība, lai raisītu skaļākas un trakākas emocijas pasākuma laikā. Kā ekskluzīva un mazliet eksperimentāla pasākuma sastāvdaļa – BEER PONG! Wtf!? Neuztraucaties, mēs parādīsim! Tās ir alus pin-pong sacensības, kurā dalību varēsiet ņemt ikviens no Jums. To visu varēsim arī iemūžināt pie īpaši izveidota fotostenda. Turklāt, pasākuma organizatori būs parūpējušies par papildus specefektiem un pārsteigumiem pasākuma laikā, kas noteikti padarīs Tavu ballīti neaizmirstamu!

Tas nozīme tikai vienu – dejosim un atpūtīsimies vēl trakāk, nekā citas reizes...Tiekamies!

Sākums 23:00
Ieeja līdz 24:00 BEZMAKSAS, pēc 2 EUR

18+

Nenokavē LAIMĪGO STUNDU bārā (23-24) visam 1+1 ( svarīgi: pirms veic pasūtījumu saki bārmenim: LAIMĪGĀ STUNDA )