Pasākumi

 

Sestdiena, 13. Maijs 2017

Hip hop live

Sestdien, 13.maijā, no plkst. 23.00 

Tiekamies Jelgavā , klubā ,,Tonuss"

Tas brīdis ir klāt! Divi jauni, talantīgi & enerģijas pilni mūziķi - hip-hop izpildītājs Artūrs M. un r&b dziedātājs Ģirts L. ir atkal apvienojušies un ir gatavi iekarot  pilsētu skatuves. Mūziķi ir vienojušies par kopēju pasākumu tūri "Party and Chill", kurā tiks apvienoti vairāki mūzikas stili, līdz ar to, būs iespēja gan kārtīgi izdejoties, gan arī vienkārši atpūsties no ikdienas rutīnas, superīgas mūzikas pavadījumā.

Pasākumos uzstāsies Artūrs M. un Ģirts L., kā arī šo duetu papildinās  hip-hop izpildītājs G'Son, kurš ir ņēmis dalību singlā "Tev Pateicos", kura videoklipam ir vairāk kā 784 000 skatījumu.

Jūsu rīcībā 2 deju zāles : par patīkamo atmosfēru koncertzālē parūpēsies Dj Gunchs un Dj Andy, kuri papildinās mūziķu skanējumu ar populārākajiem Eiropas & deju mūzikas hītiem. Pasākumu ietvaros notiks arī dažāda veida konkursi, balvas. Savukārt Redroomā uzdarbosies DJ Busino !

 Nenokavē LAIMĪGO STUNDU bārā (23-24) visam 1+1 ( svarīgi: pirms veic pasūtījumu saki bārmenim: LAIMĪGĀ STUNDA )

Ieeja 2 eur , 18+ , facecontrol.

PS REDROOM iespējams rezervēt VIP zonu 4-10 personām 20 eur par vakaru , kā arī iespējams rezervēt VIP telpu privātam pasākumam 10-70 viesiem no 50 eur par vakaru !

Galdiņu rezervācijas tel. 29900999