Pasākumi

 

Piektdiena, 24. Marts 2017

Iepazīšanās vakars STOP LIGHT PARTY

Iepazīšanās vakars STOP LIGHT PARTY kopā ar Moskovskaya īpašo komandu.

Vēlies bezmaksas kokteili pēc tavas izvēles cenā līdz 5eur ?!  / Tad nospied uz pasākumu  SHARE !  (tas jāizdara līdz 24/03),                                                                  un piektdien 24/03 līdz 1:00 piesakies pie ieejas.

Piedāvājam iepazīšanās vakaru, šī tematika ir ļoti populāra pasaulē !Zaļš - vēlos iepazīties, Dzeltens - neesmu pārliecināts/a , Sarkans - nevēlos. Katram dosim vēlamās krāsas nozīmīti ) 

Savukārt pats vakars norisināsies abās kluba zālēs, katrā skanot sava stila mūzikai: Galvenajā zālē pieredzējušais DJ DOMINO, REDROOM zālē Dj A.F.Busino.  Vakara gaitā dāvanas, spēles kopā ar Moskovskaya meitenēm.

IETEICAMAIS DRESSCODE: zaļš, dzeltens vai sarkans.

Nenokavē LAIMĪGO STUNDU bārā (23-24) visam 1+1 ( svarīgi: pirms veic pasūtījumu saki bārmenim: LAIMĪGĀ STUNDA )

STUDENTU ZIŅAS: startējis jaunums : visiem studentiem visus vakarus klubā līdz pat 2017.g. maijam visu nakti bārā būs 30% atlaide !!! Bārā tikai jāuzrāda studenta apliecība )

sākam 23:00 ; 18+ , facecontrol

Pieejami suši,ūdenspīpes, biljards,boksa & gaisa hokeja un futbola atrakcija.

Ieeja BEZMAKSAS līdz 24:00, vēlāk 2 eur (kopā ar biļeti dāvinam welcomedrink), dāmām un studentiem bezmaksas visu nakti, kā arī tiem, kas nospiedīs SHARE vai ES NĀKŠU & draugiem.

PS REDROOM iespējams rezervēt VIP zonu 4-10 personām 20 eur par vakaru , kā arī iespējams rezervēt VIP telpu privātam pasākumam 10-70 viesiem no 50 eur par vakaru !

Galdiņu rezervācijas tel. 29900999