Pasākumi

 

Piektdiena, 03. Marts 2017

grupa LEYSYA, PESNYA koncerts

VIA „Skani dziesma” (Ļeisja pesnja)!

Padomju valstī ansambļa „ Skani dziesma” slava ieguva neredzētus apmērus. Šīs grupas hiti skanēja gandrīz no katra loga. Ar tiem uzaugusi ne viena vien paaudze.
Tādu autoru kā Davids Tuhmanovs, Vjačeslavs Dobriņins, Leonids Derbeņevs, Vladimirs Šainskis, labākie darbi ieguva savu popularitāti, pateicoties šim kolektīvam. Dzimtā zeme, Ardievu, Zilā sarma, Lūk redzi, Pēc manas atmiņas gribas, Laulības gredzens, Kur tu biji, Kāds gan es esmu neveiksminieks, Šūpojas vagons, Kas tev teica, Dziesmiņa par kurpnieku – tie nav visi hiti, ko skatītāji varēs dzirdēt koncertā.

 Ansamblis jau 40 gadus priecē savus līdzjutējus. Tas vēl joprojām piedalās festivālos, televīzijas raidījumos un gala-koncertos: „Zelta šlāgeris”, VIA Hitu-parāde, „Iemīļotie VIA”, „VIA leģendas” un citos. Ansamblis veic pastāvīgas koncertturnejas, uzstājas publikai koncertzālēs, pilsētu laukumos, retro-diskotēkās un tml.
VIA „Skani dziesma” – svētki visiem, tā ir draugu sastapšanās ar savu romantisko pagātni, ceļojums vecāku jaunības zemē un vienkārši lieliski pavadīts laiks.

 

3.martā pasākums notiks Jelgavā, Uzvaras ielā 12, kluba TONUSS koncertzālē.

Ieeja no plkst . 18:00. Iespējama galdiņu un auksto uzkodu rezervācija.

Biļetes nopērkamas: http://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/54789

Pasākumu organizē SIA MAKETIKA t. 29240685