Pasākumi

 

Sestdiena, 31. Octobris 2015

Haloween 2015 !

PIEKTDIEN PREPARTY ar DJ Kalniņu & DJ Elgato !

SESTDIEN, 31. OKTOBRĪ, klubā TONUSS mēneša mošķiem bagātākā ballīte, kurā paredzama apkaimē ievērojamākā ārpasaulīgu tēlu koncentrācija! 

jau no 19:00 vari iečillot uzēdot un visādi izklaidējoties mūsu draugu Artura Busino Dzīve Mākoņos lounge bārā tepat Uzvaras ielā 12 (ieeja no upes puses): uz vietas gatavotas picas, suši, bārs , biljards, ūdenspīpes , šautriņas ,2 terases utml. Visu oktobri  esot forša akcija - pērkot picu vai suši dāvanā 2 x alus vai sidrs 0.3l vai ūdenspīpe vai biljards uz stundu !!!

Kā liecina ne viena vien aculiecinieka teiktais, vakariem kļūstot tumšākiem un garākiem, TONUSS telpās arvien biežāk esot manīti daži spocīgi radījumi. Pāris spiritisku seansu laikā, mums ir izdevies sazināties ar šiem ērmiem un noskaidrot, ka  šajā vakarā viņi ir gatavi kļūt redzami, lai pateicībā par sniegto uzturēšanās atļauju klubā, iepriecinātu šī weekenda ballīšu apmeklētājus ar spocīgiem priekšnesumiem un atrakcijām.

Par baisi labu noskaņojumu un atrakcijām rūpēsies JELGAVAS JAUNĀ TEĀTRA aktieri un par ellīgi aizraujošām dejām rūpēsies  DJ CHRIS PRIDE b2b DJ FAMIX, savukārt, šovmenis un dj ARTURO BUSINO raudzīs iefiltrēties spoku sabiedrībā, iejūtoties noslēpumaina baisuļa lomā RED ROOM zālē !

Raudzīsim ar ko tas viss beigsies!? ;)

 Būs konkurs par labākajiem šausmu tērpiem ! Labākajiem 5 dāvāsim bāra DĀVANU KARTES 15 eur vērtībā katram )

Šausmu tērpā ieeja bezmaksas visu nakti !

Spiežot uz pasākumu draugiem.lv ''ES NĀKŠU'' /līdz 30okt.23:00/ vai facebook.com spiežot uz pasākumu SHARE : ieeja BEZMAKSAS līdz 1:00

Savādāk ieeja 2,- eur.

 klubs startē 23:00 ; 18+