Pasākumi

 

Sestdiena, 17. Octobris 2015

A-Eiropa jaunais koncertšovs un 90to gadu diskotēka

Leģendārās grupas A-Eiropa jauns 2015 gada koncertšovs pārsteigs ar jaunām dejotājām, specefektiem un uz mirkli ļaus atgriezties fantastiskajos jaunības laikos ) !

Pasākuma laikā Jums būs pieejamas visas 3 kluba zāles : Koncertzāle ar DJ un 90to gadu + svaigākiem  hītiem pirms un pēc koncerta, Red Room zāle ar DJ un Krievijas, Ukrainas utml. hītiem, Dzīve Mākoņos loungebārs ar suši & picu virtuvi un latviešu mūziku.

Grupa A-Europa ir labi pazīstama grupa gan Latvijā, gan kaimiņos. Grupas mūziķi kopdarbību uzsāka vēl 1999-tajā un šo gadu laikā apvienība ir iekarojusi plašu klausītāju uzticību un atzinību, kā arī savā īpašumā ieguvusi jau divus platīna diskus. Tātad, sestdien, 17. oktobrī mums visiem ir lieliska iespēja vēlreiz dzirdēt un dziedāt līdzi tādiem hītiem, kā „Meitenes Rīgā”, „Beliji rozi” ,„Jūrmala” u.c., savulaik neviena 90. gadu diskotēka nebija iedomājama bez «A-Eiropas» dziesmām

Būs iespēja apmeklēt koncertu bezmaksas nākot līdz 23:30  - tiem, kas facebook.com pasākumam būs nospieduši SHARE vai draugiem.lv uz pasākumu nospieduši ES NĀKŠU !

Ieeja 4 eur (ieeja) vai 7 eur (ieeja +  jebkurš standarta kokteilis no bāra klāsta uzrādot biļeti)

biļetes iepriekšpārdošanā http://www.bilesuparadize.lv/ 

galdiņu rezervācija pa tel. 29900999 . galdiņa cena lielajā zālē tikai 7 eur, citās telpās tikai 3 eur

Ieeja no 22:00, 18+ ,

personas nesasniegušas 18.g.v var apmeklēt pasākumu vecāku pavadījumā, uzrādot personu apliecinošus dokumentus