Pasākumi

 

Sestdiena, 12. Septembris 2015

Jubilejas svinības !

Tieši pirms 21 gada, šajās dienās savas durvis apmeklētājiem vēra klubs TONUSS, tāpēc PIEKDIEN un SESTDIEN, 11 & 12. septembrī šī mēneša grandiozākais pasākums – kluba !!!LIELĀ!!! PAVISAM PILNĀS PILNGADĪBAS SVINĪBU ballīte.

Neizpaliks, protams, arī dzimšanas dienas lielā torte, īpaši priekšnesumi un pilngadības svinībām raksturīgas atrakcijas.

Šajos svētkos uz kluba skatuves kāps tādi kluba draugi kā grupa OLAS, pozitīvai UFO jeb Kaspars Upacieris, iluzionists Rico, mūziķis, viens no Latvijas dj scēnas leģendām - DJ Roberts Lejasmeijers, kluba apmeklētāju mīlulis DJ Kalniņš, DJ Arturo Busino  un  citi īpašie viesi.

Papildus tam, izmeklētas meičas piedāvās degustēt kādu noslēpumainu dzērienu,  uzspēlēt kādu spēli un varbūt pat apdāvinās tevi un DEEEEEJJJJAAAAAAASSSS līdz pirmajiem un kas zin, arī otrajiem saules stariem.. ;).

Būs arī suši & picu virtuve izsalkušajiem )

PIEKTDIEN IEEJA 3 EUR vai BEZMAKSAS LĪDZ 24:00 tiem, kas nospieduši uz pasākumu draugiem.lv ES NĀKŠU , vai facebook  SHARE/DALIES

 SESTDIEN, 12. SEPTEMBRĪ , TONUSS uzaicina ciemos gan visus kluba LIELĀS DZIMŠANAS DIENAS BALLĪTES apmeklētājus, gan tos, kuri jau sasveica mūs piektdienas vakarā, gan tos kuri nepaspēja vai nevarēja ierasties uz šo jauko pasākumu.

Sestdienas vakarā, ar prieku turpināsim pieņemt apsveikumus un laba vēlējumus no Jums, dārgie apmeklētāji. Sveicēju vidū arī DJ Roberts Lejasmeijers, kurš rūpēsies par spridzelīgām dejām un kā vienmēr karstu kluba atmosfēru @tonuss_jelgava.. kā arī publikas mīlulis DJ Arturo Busino iekš jaunās RED ROOM zāles ! Tāpat sastasim mūsu ilggadīgos un arīdzan jaunos kluba draugus dažādus DJ, ar kuriem kopā pavadītas neaizmirstamas ballīšu naktis !

 Pieejamas 3 zāles un 3 bāri  suši,ūdenspīpes,šahs, biljards,boksa & gaisa hokeja un futbola atrakcija.

sākam 23:00 ; 18+ , ieejas kontrole SESTDIEN IEEJA BEZMAKSAS

PS jau no 19:00 vari iečillot uzēdot un visādi izklaidējoties mūsu draugu Artura Busino Dzīve Debesīs lounge bārā tepat Uzvaras ielā 12 (ieeja no upes puses): uz vietas gatavotas picas, suši, bārs , biljards, 2 terases utml.    Visu augustu esot forša akcija - pērkot picu dāvanā 2 x alus vai sidrs 0.3l !!!