INFO

Tonuss” - Jelgavas nakts dzīves epicentrs, viena no iecienītākajām studentu izklaides vietām un, neapšaubāmi, mūsdienīgākais  klubs pilsētā. Aktīvi sadarbojoties ar labākajiem Latvijas un ārvalstu DJ, šovu producentiem un aktuālākajām mūzikas grupām, „Tonuss” jau 22 gadus priecē kluba apmeklētājus ar vērienīgām ballītēm, koncertiem, tematiskajiem, brīvdabas un daudziem citiem pasākumiem.

Ameklētāju labsajūtai, klubā darbojas trīs bāri. Kluba telpas un to aprīkojums pastāvīgi tiek uzlabots, lai vairotu mūsu apmeklētāju ērtības un dažādotu izklaides iespējas. Klubā pieejams plašs atspirdzinājumu klāsts, tikai labākā mūzika, bezmaksas WiFi internets un lielākās iespējas atrast jaunus draugus un domubiedrus.

Esam ļoti pateicīgi kluba apmeklētājiem par atsaucību un allaž lielisko atmosfēru, ko Jūs radat kluba pasākumos! – tas sniedz mums iedvesmu un neizsīkstošu stimulu veidot ar vien vērienīgākas ballītes un darīt visu iespējamo, lai ar pārliecību varam apgalvot, ka „Tonuss” ir un paliek klubs, kas piedāvā visplašākās un kvalitatīvākās izklaides iespējas Jelgavā un visā Latvijā.

Kluba durvis apmeklētājiem atvērtas katru T, C, P & S no plkst. 23:00.

Ieeja no 18 gadu vecuma, Klubā darbojas ''Facecontrol''

Gaidīsim Jūs ciemos,

un - patīkamu atpūtu!

 

Seko mums arī:

http://twitter.com/tonuss_jelgava/

http://www.draugiem.lv/clubtonuss/

http://www.facebook.com/clubtonuss/

 

kontakti:

Telefons: 29900999

Mail: info@tonuss.lv

*līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments.

 


Skatīt lielāku karti